תְּנָיַת פְּטוֹר (Disclaimer)

מה זה תְּנָיַת פְּטוֹר ולמה בכלל צריך את זה?

תְּנָיַת פְּטוֹר (Disclaimer) כגון זו המופיע להלן הינה הצהרה המסירה מאיתנו את האחריות לתוצאות השימוש שאתם, הקוראים, תעשו במידע המופיע באתר זה.

שימו לב כי אנו איננו יועצים/תזונאים/רופאים (ואנו לא מעוניינים ולא מתיימרים להיות או להחשב ככאלה)לכן, בשום אופן אין לראות אתר זה, ו/או את החומרים או התכנים שבו, כמייצגים את "מקצוע הרפואה" כפי שהוא מוגדר כיום בחוק וכפי שהוא פועל במגוון מוסדות "מערכת הבריאות" ומרפאות שונות. היו נא ערים לכך שכל מידע ותוכן באתר זה מיועד אך ורק למטרות חינוך והשכלה כללית!  וזכרו כי אין בו כדי להחליף אבחון, טיפול ו/או עצה של אנשי מקצוע מורשים בתחום הרפואהכמובן שאין לראות במידע המופיע כאן עצה או התוויה רפואית וכן אין לראות במידע שבאתר המלצה להפסקה או שינוי של טיפול רפואי.

אנו מקווים כי תמצאו את המידע מעניין ומועיל גם תחת הסתיגויות אלו.

תְּנָיַת פְּטוֹר לשירות שיחת יעוץ מרחוק:
בעצם רכישת השירות של שיחת יעוץ מרחוק, אני מסכים לקבל את תניית הפטור של האתר ואת תנאי השירות כדלהלן:

אני (המתייעץ/צת) מודע/ת כי לפרוייקט "לאכול מחוץ לקופסא" וליועץ מטעמה אין אפשרות להכיר את אורח החיים ואת המצב הבריאותי של המתייעץ (בין אם היעוץ הוא עבור עצמו או עבור אדם אחר) ולהתאים לו טיפול טבעי כלשהו במהלך שיחת יעוץ. ברור ומובן לי כי המידע שאקבל במהלך היעוץ הינו למטרות השכלה כללית בלבד, אפילו אם הוא נושא אופי יישומי, וכי כל פעולה שאבחר לעשות בקשר ובהמשך למידע שאקבל במהלך היעוץ הינה באחריותי האישית והמלאה.

בנוסף, ברור ומובן לי כי כל מידע שאקבל (ובכללו כל המלצה, עצה, תכנית טיפולית, מידע, קישור וכיו"ב, בכתב או בעל פה) במהלך היעוץ  אינו מהווה טיפול רפואי, אינו מיועד להחליף טיפול רפואי ואינו מהווה המלצה להפסקת טיפול רפואי או שינוי שלו. ברור לי כי באחריותי להתייעץ עם הרופא המטפל באשר לכל עצה שאקבל או פעולה שאנקוט בהמשך לייעוץ שביקשתי, במידה ויש בהן כדי לסתור כל טיפול רפואי קיים.

על ידי המשך גלישה באתר/צפייה בסרטונים או בתמונות אני מסכימ/ה לכתוב לעיל ומצהיר/ה בזאת שאני מוותר/ת על הזכות לתבוע בעתיד את בל ועמית אור – מצליח או את פרוייקט "לאכול מחוץ לקופסא" בהקשר ליעוץ שאקבל.

 

מודעות פרסומת